Background Image

Hakkımızda

Hakkımızda

2003 yılından itibaren broadcast sektörüne hizmet vermekteyiz. Sektöre yön veren sayısız ürün, yenilik ve projeler sunduk.Sektördeki başarimizi artık Orka Lighting markasi olarak devam edeceğiz. Orka Lighting olarak hedefimiz, Teknolojiyi yakindan takip edip sektörün ve sektör çalişanlarinin iş yükünü azaltıp dünya çapinda profesyonel projelerde yer almaktir.Üretim politikamiz %100 müşteri memnuniyetidir.

Misyonumuz

Sektöründe; kaliteli, yenilikci ve uygun fiyata ürün ve hizmet sunarak muşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

Broadcast sektöründe en iyi ve yenilikçi hizmet veren global bir marka olmak.


Neden Orka Lighting

Sahne, stüdyo ve greenbox stüdyolarında ışık sistemini projelendirip, kurulum esnasında ışıkların konumlandırılması için teorik yada uygulamalı destek vermektedir.

Işığın kurulacağı ortamda ışıklar Orka Lighting olacak ise ortam keşif işlemi ve gerekli destek ücretsiz verilecektir.Yapılan keşif sonucu uygulamada ışık yetersizliği durumunda ilave edilecek ışıklar %50 indirimli verilecektir. (kurulum uzman kişiler tarafından yapılması durumunda geçerlidir.)

Kurulumu yapılan stüdyoda Orka Lighting ürünleri ile ilgili çıkacak herhangi bir arızada İstanbul için 24 saat diğer bölgeler için 48 saat içerisinde gereken tespiti yapıp problemi çözmeyi ve işlemi sonuca ulaştırmayı garanti eder. (Türkiye)

Tüm ürünler 5 yıl garantilidir.Ürünlerde oluşacak tüm arızalar garanti kapsamında sayılacaktır.

Orka Lighting tüm ürünleri Wireless DMX 512 sistemine uygun olarak çalışmaktadır.Dmx hattına, kablo konnektör, ağır ekipmanlar ve ağır işçilik maliyetlerini ortadan kaldırmıştır. Orka Lighting tüm diğer marka ürünleri de kendi Wireless DMX sistemine taşıyabilmektedir.

Stüdyodaki herhangi bir bilgisayara yüklenecek olan DMX yazılımı sayesinde pahalı ışık masalarına gerek kalmadan ışık şiddeti ayarlanabilmektedir.Yazılımın kurulacağı bilgisayara uzaktan erişim sayesinde istenilen zamanda ve mekanda gereken ışık ayarı yapabilmeyi sağlamaktadır.

İstenirse manuel sistemde kullanılan Orka Lighting ürünü çok kısa süre içerisinde DMX 512 protokolüne uygun hale getirilebimektedir.

Aktuel çekimlerde kullanılmak üzere tasarlanmış olan Orka Battery Box ile pahalı materyallere gerek kalmadan işinizi daha kaliteli yapmanıza olanak sağlamaktadır.

V- Mount Plate takılı Orka Lighting ürünlerindeki ekstra özellik sayesinde 1 adet V-Mount Battery ile 3 adet cihaz çalıştırılabilmektedir.